Express-Miejski.pl

Okradł przychodnię, został zatrzymany

zdjęcie ilustracyjne fot.: istock.com

Policjanci z Kłodzka zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o włamanie się do przychodni lekarskiej w Kłodzku i obrabowanie jej.

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu, gdy nieznany sprawca wdarł się do budynku przez okno dachowe, a następnie wyważył drzwi, przedostając się do dwunastu pomieszczeń. - Sprawca skradł dwa laptopy, palnik protetyczny. Ukradł tez pewną sumę pieniędzy. Łączna wartość strat to 15.750 złotych- powiedziała Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Włamywaczem okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, któremu przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Ponadto policjanci udowodnili zatrzymanemu, że tej samej nocy włamał się do apteki, skąd ukradł dodatkowo 750 złotych. 32-latek skradzione laptopy ukrył w swoim miejscu zamieszkania.

- Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Poza tym 32-latek był już karany za podobne przestępstwa - mówi Wioletta Martuszewska. Grozi mu kara do dziesięciu lat więzienia. Policjanci jednak wciąż ustalają wszystkie okoliczności.

Maciej Pawłowski

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Okradł przychodnię, został zatrzymany

  2015-09-15 16:52:46

  Maciej Pawłowski

  Policjanci z Kłodzka zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o włamanie się do przychodni lekarskiej w Kłodzku i obrabowanie jej.

 • 2015-09-16 15:07:49

  gość: ~drzewo

  szkoda ze tylko zostal zatrzymany na dwie godz i wypuszczony to jest chore tak dziala nasza klodzka policja oddal laptopy i wszystko ok

 • 2015-09-16 16:16:24

  gość: ~joł joł

  ostatnio dodany post

  Policja zrobiła swoje, a wypuścił prokurator. Jak nie masz pojęcia o tym to nie zaśmiecaj portalu.

REKLAMA


REKLAMA