Express-Miejski.pl

Kłodzczanie nie chcą posłanki na listach wyborczych

Apel kłodzczan w sprawie posłanki Anny Zalewskiej fot.: TVP Info

Mieszkańcy Kłodzka zaapelowali do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, aby ten skreślił z list wyborczych Annę Zalewską.

„Nie może być tak, że takie osoby, jak pani Anna Zalewska reprezentują nas, sympatyków tej partii w wyborach do Parlamentu RP”- piszą kłodzczanie do Jarosława Kaczyńskiego. Podczas zeszłorocznych wyborów samorządowych Anna Zalewska była głównym protektorem poprzedniego burmistrza Bogusława Szpytmy, któremu po odejściu zarzucono niegospodarność i działanie na szkodę miasta. Szpytma przed wyborami zastawił domy dla powodzian przy ulicy Korytowskiej, próbując w ten sposób łatać dziurę budżetową gminy. Obciążona hipoteka jest warta prawie pięć milionów złotych.

- To niemoralne co zrobił mój poprzednik. Zrobię jednak wszystko, co w mojej mocy, aby co miesiąc każdą ratę spłacać. Jeżeli natomiast miałoby zabraknąć pieniędzy, to będę oszczędzał na bieżących wydatków - zapewniał wtedy nowy włodarz miasta Michał Piszko. Gmina będzie spłacać leasing do 2024 roku, a miesięczna rata wynosi 81 tysięcy złotych. W związku z tym kłodzczanie nie dają wiary posłance Zalewskiej, jakoby ta nic nie wiedziała o machinacjach finansowych swojego faworyta. Toteż napisali list do Jarosława Kaczyńskiego, będąc zdania, że posłanka powinna odpowiedzieć za swoje ruchy polityczne.

Maciej Pawłowski

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kłodzczanie nie chcą posłanki na listach wyborczych

    2015-08-18 17:03:06

    Maciej Pawłowski

    Mieszkańcy Kłodzka zaapelowali do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, aby ten skreślił z list wyborczych Annę Zalewską.

  • 2015-08-18 21:22:24

    gość: ~maRcia

    A można się dowiedzieć, którzy to mieszkańcy? I w jakiej liczbie? Mam dziwne wrażenie, że to raczej sympatycy innej partii taki apel wystosowali obawiając się, że pani Zalewska może im zagrozić, a zwłaszcza ich kandydatce :-)

  • 2015-08-18 21:38:16

    gość: ~mnm

    Jacy Kłodzczanie ? Zapewne sympatycy PO. Poza tym co to za argument. Że niby P. Zalewska wiedziała o złych decyzjach burmistrza ? Śmiechu warte. Ja tez wiem, ze moja znajoma podjęła zła decyzję. Ha,ha.

  • 2015-08-19 09:31:00

    gość: ~obserwator

    A dlaczego zawsze doszukujecie się walki PO/PiS ??
    Przecież wyraźnie jest napisane, że są zwolennikami PiS, tylko nie chcą aby był reprezentowany przez p. Zalewską.
    Także nie ma problemu, forsujemy innego kandydata, p. Zalewska ogłasza, że daje jemu swoje pełne poparcie i oddaje głosy. Po kłopocie.
    Będąc osobą na takim szczeblu politycznym w Kłodzku, albo aprobowała działania poprzedniego burmistrza (zapewne mając z tego korzyści), albo o niczym nie wiedziała (ale to pokazuje, że tym bardziej nie nadaje się do polityki).

  • 2015-08-19 17:28:42

    gość: ~Juras

    Tej Pani nie chce na swoich listach wyborczych również Świdnica. Obserwując odbywające się w regionie wydarzenia okazuje się, że nie jest na nie zapraszana. To nie jest przeciwko PiSowi to jest tylko przeciwko tej Pani. Tak bardzo jest na ziemi świdnickiej "uwielbiana".

  • 2015-08-19 21:10:28

    gość: ~mnm

    Gdyby to byli prawdziwi zwolennicy PIS-u to nie robili by takiej kreciej roboty. Poza tym taki śmieszny argument:"zapewne mając z tego korzyści". To jest czyste warcholstwo - jeżeli rzeczywiście jesteście zwolennikami PIS.

  • 2015-08-20 08:55:15

    gość: ~obserwator

    mnm zejdź na ziemię.
    Co wyrabiał p. Szpytma, wszyscy już wiemy, powoli ujawniają się kolejne "kwiatki". Nie mówiąc już o trwających przeciwko niemu sprawach w sądzie.
    Chcesz powiedzieć, że osoba protegująca i wręcz "namaszczająca" tego człowieka na włodarza Kłodzka, przez 8 lat o niczym nie wiedziała.
    Boguś podziękował, przyszedł z bukietem róż i koniec?? To Ty chyba mało wiesz o polityce.

  • 2015-08-19 19:48:16

    gość: ~Tynf

    https://www.youtube.com/watch?v=cKe9qzOi4oQ oglądać od 51 minuty 02 sekundy jak popiera i nawołuje do głosowania na człowieka, który za nic ma mieszkańców Kłodzka.

  • 2015-08-19 19:49:41

    gość: ~Stewia

    http://www.tvp.info/19666890/domy-powodzian-w-klodzku-zastawione-przez-burmistrza-dlug-w-banku-bedzie-splacany-w-pierwszej-kolejnosci a tutaj mamy materiał o wyczynach Bogusława Szpytmy

  • 2015-08-20 08:24:28

    gość: ~TO NIE PRAWDA

    Tak , tak mieszkańcy , myślał by kto ! A może ci co nic nie robią , MY MIESZKAŃCY KŁODZKA
    CIESZYMY SIĘ ŻE PANI POSEŁ ANNA ZALEWSKA BĘDZIE STARTOWAĆ Z KŁODZKA , BO CHCEMY SIĘ WRESZCIE DOWIEDZIEĆ JAK TO BYŁO Z TYM GRUNTEM KOŁO PKS ! NA CO WYDANO PIENIĄDZE DO WALKI Z BEZROBOCIEM A NIE POWSTAŁO ANI JEDNO MIEJSCE PRACY TYLKO , CI CO TO ORGANIZUJĄ TO TYLKO WSZYSTKO NISZCZYĆ POTRAFIĄ , ZRYWAĆ UMOWY NA ŁAPU CAPU , FAKTEM JEST ŻE W KŁODZKU NIE MA PRACY NAJWIĘCEJ CO JEST TO SKLEPÓW ALKOHOLOWYCH PO KIL KA NA KAŻDEJ ULICY , NA STADIONIE SPORTOWYM , NIE MÓWIĄC JUŻ O NARKOTYKACH , KŁODZKO SIĘ COFA W TYŁ NIE NALEŻAŁO SIĘ BAĆ SZPYTMY , TYCH SIĘ BÓJCIE BO ONI NIC NIE ZROBIĄ , NIKT ICH NIE CHCIAŁ ONI NIC NIE ZAŁATWIĄ OJ SKOŃCZĄ SIĘ TE UKŁADY TE RODZINNE INTERESY TE WYŁUDZANIA KASY DLATEGO SIĘ BOJĄ P ZALEWSKIEJ JAK DIABEŁ ŚWIĘCONEJ WODY ! A DOBRZE WIEDZIEĆ HE HE !

  • 2015-08-20 10:14:38

    gość: ~GOŚĆ

    Kierownik przywrócony do pracy / basen / kłodzki / MOBBING BEZBRONNYCH PRACOWNIKÓW / KTO ZA TYM STOI ?

  • 2015-08-20 14:05:31

    gość: ~czarne chmury

    Co wysoki rangą członek struktur powiatowych PO pan Piszko jeszcze nam powie w tej sprawie?
    Nad Piszką zbierają się czarne chmury w Kłodzku bo co raz częściej mówi się o odwołaniu go ze stanowiska burmistrza miasta.
    Kłodzko czeka nie tylko na wynik wyborów parlamentarnych, miasto dojrzewa do referendum odwoławczego.

  • 2015-09-07 15:54:06

    gość: ~Danka

    ostatnio dodany post

    Pani poslanka od wielu lat niszczy PiS i sieje destrukcje,dziwie sie politykom decydentom ze nie zrobia z tym porządku.Intrygi niszczenie ludzi i pomowienia ,klamstwa to domene tej pani