Express-Miejski.pl

Nysa Kłodzko rozpoczęła przygotowania [foto]

Nysa Kłodzko wznowiła treningi fot.: Dawid Broniszewski/nysa.klodzko.pl

Nysa Kłodzko wznowiła treningi po wakacyjnej przerwie. Pod wodzą Edwarda Małka trenowało dwunastu graczy. Pojawiło się także kilka nowych twarzy.

W zajęciach udział wzięli Konrad Sadliński i Karol Zimny z Trojana Lądek-Zdrój oraz Radosław Macura z Sudetów Międzylesie, który w poprzednim sezonie strzelił 20 goli na boiskach A Klasy. Poza tym ćwiczyli Marek Słomka, obecnie występujący w Odrodzeniu Szalejów Dolny, Jacek Cebulski oraz wracający do treningów Paweł Madej.

Trenowali również Jan Borkowski, Rafał Głasek, Michał Wojtal, Paweł Cebulski, Kamil Kowalski i Łukasz Tracz. Zabrakło natomiast Daniela Niewęgłowskiego, Krzysztofa Konowalczyka, Michała Stopy, Marcina Sypera, Dawida Ciupidera, Kacpra Fedorca, Jarosława Dędysa, Adama Bońkowskiego czy Pawła Milewskiego. Wielu z nich bowiem przebywa jeszcze na urlopach lub zatrzymały ich obowiązki zawodowe. Konowalczyk z kolei jest po słowie z Iskrą Jaszkowa Dolna.

Jak na razie Nysa ma w planach cztery gry kontrolne. Zawodnicy Edwarda Małka zagrają ze Startem Namysłów (25 lipca), Spartą Paczków (1 sierpnia), Polonią Jaszowice (5 sierpnia), a tuż przed starem rozgrywek z juniorami starszymi Nysy. Z uwagi na wolne terminy (18/19 lipca i 8/9 sierpnia) szkoleniowiec poszukuje jeszcze dwóch sparingpartnerów.

Dostępna jest galeria zdjęć z treningu autorstwa Dawida Broniszewskiego.

Maciej Pawłowski

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA