Express-Miejski.pl

Orlęta Krosnowice z nowym trenerem

Kamil Matusik trenerem Orląt Krosnowice fot.: Iskra Jaszkowa Dolna

Kamil Matusik został nowym szkoleniowcem Orląt Krosnowice. Matusik ma prowadzić zespół wspólnie z poprzednim trenerem Rafałem Jóźwiakiem.

Dotychczas Kamil Matusik występował w Iskrze Jaszkowa Dolna, dla której w zeszłym sezonie zdobył trzynaście bramek, czym walnie przyczynił się do utrzymania zespołu w Klasie Okręgowej. Ponadto w przeszłości 30-letni napastnik grał w Polonii Bystrzyca Kłodzka, Nysie Kłodzko i właśnie Orlątach Krosnowice, do których teraz wraca.

Z samodzielnego prowadzenia Orląt zrezygnował Rafał Jóźwiak, który teraz będzie asystentem. - Kamil to świetny zawodnik, a przede wszystkim posiada odpowiednie uprawnienia trenerskie, których nie posiadałem. Prowadziłem zespół przez pięć lat i uważam, że to właściwy czas na zmiany, na świeży powiew. Wierzę, że Kamil będzie kontynuował moją pracę, a dodatkowo będzie sporym wzmocnieniemtakże na boisku - mówi Rafał Jóźwiak. Ze względu na zatrudnienie Kamila Matusika, Orlęta być może zasilą Konrad Matusik, strzelec czternastu goli dla Iskry w minionych rozgrywkach oraz Paweł Podobiński. Chęć gry w Krosnowicach wyrażają również Robert Węgrzyn z Odrodzenia Szalejów Dolny i Rafał Makowski z Sudetów Międzylesie.

Maciej Pawłowski

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA