Express-Miejski.pl

PKS Kłodzko z nowym prezesem

Nowa prezes PKS. fot.: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Od 1 lipca Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Kłodzku S.A. będzie zarządzać Elżbieta Żytyńska. Zastąpi ona Marka Baweckiego.

- PKS w Kłodzku zostanie objęty strategią, która zakłada rozwój oraz podniesienie standardu oferowanych usług przewozowych. Dodatkowa działalność firmy (diagnostyka, stacja paliw, naprawy i sprzedaż części samochodowych) będzie realizowana na oczekiwanym przez klientów poziomie. PKS ma ogromny, lecz niewykorzystany potencjał, zarówno w sferze usług, jak i w kadrach. Przedsiębiorstwo może być marką, którą odbiorcy będą identyfikować w sposób profesjonalny i jakościowy. To trudne zadanie, ale wierzę, że wspólnie z załogą i we współpracy z odpowiednimi instytucjami jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony cel - mówi Elżbieta Żytyńska, która z wykształcenia jest prawnikiem, a do niedawna kierowała Centrum Handlowym Galeria Twierdza Kłodzko. Była również radną miasta z ramienia Platformy Obywatelskiej.

- Mam ogromną nadzieję, że będziecie Państwo korzystać coraz chętniej z oferty PKS w Kłodzku S.A. Zachęcam, aby zgłaszali Państwo swoje uwagi, które na etapie rozwoju firmy mogą okazać się niezwykle istotne - zapewnia Żytyńska.

Maciej Pawłowski

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA