Express-Miejski.pl

Nysa bez trenera. Paweł Adamczyk zrezygnował

Paweł Adamczyk złożył rezygnację fot.: KCKSiR

Nysa Kłodzko zaprzepaściła szansę na awans do IV ligi. W związku z tym trener Paweł Adamczyk postanowił zrezygnować z prowadzenia zespołu.

Paweł Adamczyk wydał oświadczenie:
Trudno w takiej chwili powiedzieć coś sensownego. Szkoda mi tej drużyny, bo to nie tylko dobrzy zawodnicy, ale przede wszystkim grupa ludzi, która chciała ze sobą przebywać i grać w piłkę. Pomagałem im i starałem się, aby byli coraz lepszymi piłkarzami. Nigdy się na nich nie zawiodłem. Niestety, ale tak już jest, że za wyniki zawsze odpowiada trener. Biorę tę odpowiedzialność  na siebie i postanowiłem zrezygnować z prowadzenia drużyny seniorów. Jest nowy zarząd, więc musi się teraz wykazać. Mam jednak wrażenie, że takiej drużyny w Kłodzku długo nikt nie zbuduje.

Paweł Adamczyk prowadził Nysę z przerwami od 2007 roku. W sezonie 2009/2010 48-latek był szkoleniowcem Orła Ząbkowice Śląskie, a w kolejnym trenował Polonię Bystrzyca Kłodzka. Adamczyk, znany z gry w Odrze Wodzisław Śląski, GKS-ie Katowice, Śląsku Wrocław i Wiśle Kraków, w której barwach zdobył w 1999 roku mistrzostwo Polski, znacznie zasłużył się Kłodzku. W sezonach 2008/2009 i 2011/2012 wywalczył bowiem z Nysą dwa awanse do IV ligi dolnośląskiej.

Maciej Pawłowski/nysa.klodzko.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nysa bez trenera. Paweł Adamczyk zrezygnował

  2015-06-21 18:09:34

  Maciej Pawłowski/nysa.klodzko

  Nysa Kłodzko zaprzepaściła szansę na awans do IV ligi. W związku z tym trener Paweł Adamczyk postanowił zrezygnować z prowadzenia zespołu.

 • 2015-06-23 14:03:25

  gość: ~kibic

  ostatnio dodany post

  Jak Mu nowy prezes dołoży pare stówek to zostanie.

REKLAMA


REKLAMA