Express-Miejski.pl

Nakręcą film w powiecie kłodzkim i poszukują statystów. Zgłoś się!

Lokacja do filmu „Pokot” fot.: Studio Filmowe TOR

Znana reżyserka Agnieszka Holland nakręci film na terenie powiatu kłodzkiego. Kierownictwo produkcji rozpoczęło już poszukiwanie statystów.

Film nosi tytuł „Pokot” i zostanie zrealizowany na podstawie książki Olgi Tokarczuk pt. „Prowadź swój pług przez kości umarłych”. „Pokot” to polsko-czesko-niemiecko-szwedzka koprodukcja, do której zdjęcia będą kręcone w Kotlinie Kłodzkiej w czerwcu. Przede wszystkim poszukiwane są osoby z okolic Międzylesia, Międzygórza, Bystrzycy Kłodzkiej, Nowej Rudy.

Kierownictwo produkcji szuka:
- Panów w wieku 25- 70 lat którzy wcielą się w role myśliwych (mile widziane osoby z wąsami lub panowie, którzy zechcą zapuścić wąsy na czas realizacji filmu),
- Pań i panów w wieku 20-70 lat do scen balu - szukamy osób z ciekawymi twarzami, kreatywnych, spontanicznych, pogodnych,
- Pań i panów wieku 25-70 lat do roli urzędników, przechodniów i mieszkańców.

Nabór statystów do filmu dla zainteresowanych osób odbędzie się we wtorek, 12 maja w godz. 10-18 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu na Placu Wolności 15. Można także wysyłać zgłoszenia mailowe (zawierające aktualną fotografię, informacje o sobie, dane kontaktowe) na adres: info@edwinfilm.pl (podczas spotkania będą Państwo proszeni o wypełnienie ankiety i wykonana zostanie fotografia). Szczegóły pod numerem telefonu: 71 780 50 59 lub www.casting.wroc.pl.

Maciej Pawłowski

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nakręcą film w powiecie kłodzkim i poszukują statystów. Zgłoś się!

  2015-05-06 17:00:53

  Maciej Pawłowski

  Znana reżyserka Agnieszka Holland nakręci film na terenie powiatu kłodzkiego. Kierownictwo produkcji rozpoczęło już poszukiwanie statystów.

 • 2015-05-08 20:46:18

  gość: ~eee

  ostatnio dodany post

  Powinni nakręcić film jak to STATYSTA burmistrz Kłodzka p. Piszko zaprzepaścił powstanie Kolejki Gondolowej nad miastem i zagospodarowanie fortu Owcza Góra , które stały by się niespotykaną atrakcją na skalę co najmniej Polski, a pozostaną niestety ruiną niewartą oglądania przez turystów... Powinni udać się z kamerą również na otwarcie MINIEUROLANDU, aby nagrać co takiego powie tam nowy burmistrz. , o ile będzie miał czelność tam się pokazać !!!

REKLAMA


REKLAMA