Express-Miejski.pl

Jechał pijany motocyklem bez prawa jazdy. Miał ponad 3 promile

Pijany jak bela, jechał motocyklem. Teraz może za to słono zapłacić fot.: sxc.hu

Aż 5 lat więzienia grozi mężczyznie zatrzymanemu przez policjantów z powiatu kłodzkiego za prowadzenie pojazdu bez zezwolenia. Był kompletnie pijany.

W środę, 25 marca na stację paliw w Kudowie-Zdroju przyjechał 38-letni mężczyzna, kierujący motocyklem honda 750 chopper. Usiłował zatankować, lecz nie był w stanie nawet utrzymać pistoletu od dystrybutora i rozlewał paliwo. Jak się okazało, motocyklista miał 3,3 promila alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że na mężczyznie ciąży zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący do sierpnia 2015 roku. Wobec tego za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. 

mp

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Jechał pijany motocyklem bez prawa jazdy. Miał ponad 3 promile

    2015-03-26 14:32:12

    mp

    Aż 5 lat więzienia grozi mężczyznie zatrzymanemu przez policjantów z powiatu kłodzkiego za prowadzenie pojazdu bez zezwolenia. Był kompletnie pijany.

  • 2015-03-26 19:12:04

    gość: ~mark

    słyszałem że to dzięki Monice W zatrzymano pijanego
    Monika jako Batman ostatnio występuje i ochrania i ratuje nasz region chwała jej za to

  • 2015-03-27 06:39:19

    gość: ~Rumun

    a tymczasem pedofil Gil dostał 7 lat...

  • 2015-04-11 03:45:55

    gość: ~patrik

    Teraz to nie problem. Każdy już wie, że szybko i prosto można zamówić sobie bardzo dobrze wyglądające dokumenty prawa jazdy ze strony szybkieprawojazdy.pl -> opcja w pełni legalna, dopóki oczywiście nie wylegitymujemy się takim dokumentem przed policją ;-)

  • 2015-07-16 15:39:07

    gość: ~lapidus

    W zwiazku z tym, że statnio głośno zrobiło się o prawkach kolekcjonerskich, ja zamówiłem już trzy i okazały się strasznie lipne, więc uważajcie ludzie! Dobrej jakości dokument zrobili mi dopiero poprzez clubcard.com.pl – zdecydowanie najlepsza strona tego typu

  • 2018-01-11 11:35:45

    gość: ~optym

    ostatnio dodany post

    @~patrik
    Nie polecam, wydałem kasę w błoto. Cale szczescie z pomoca przyszedl clubcard.com.pl i tutaj faktycznie jak oferuja na stronie tak tez dobrze wyglada dokument. Lepiej poswiecic troche czasu i jak ktos chce zamowic to faktycznie znalezc rzetelna firme.

  • 2015-08-15 23:30:00

    gość: ~miert

    Teraz kazdy jak widac moze zamówic prawko kolekcjonerskie z fastidcard.com. Opcja jest w pełni legalna, jeśli oczywiście mamy ja do celów kolekcji. Warto się spieszyc, bo teraz obniżają ceny o 10 procent, wystarczy mieć kod 84NA7R5B

  • 2016-01-06 01:52:55

    gość: ~xasdcasdc

    Według mnie nie ma co się spinać, tylko wziąć sprawy w swoje ręce, prawka w tym kraju w normalny sposób nie zdasz. Za to bardzo przydatne mogą się pokazać dokumenty kolekcjonerskie z clubcard.com.pl, naprawde polecam.