Express-Miejski.pl

W Kłodzku powstaje schronisko dla bezdomnych zwierząt

Wkrótce w Kłodzku powstanie schronisko dla bezdomnych zwierząt fot.: UM Kłodzko

Burmistrz Kłodzka Michał Piszko oraz poseł Monika Wielichowska podpisali akt erekcyjny dotyczący budowy schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Inicjatorem budowy schroniska, które ma kosztować około 1 mln złotych, jest Fundacja „Pod Psią Gwiazdą” z Polanicy-Zdroju, pomagająca od 2010 roku bezdomnym psom i kotom. Niedawno natomiast organizacja postanowiła stworzyć pierwszy azyl dla bezpańskich zwierząt z powiatu kłodzkiego, który zostanie zlokalizowany przy ul. Półwiejskiej w Kłodzku. - W ciągu najbliższych dni postawimy kontenery biurowe, na bazie których zostanie oparty pierwszy budynek. Myślę więc, że za miesiąc będziemy mogli przyjąć około dwudziestu zwięrząt. Z kolei latem, kiedy planujemy ukończenie prac będzie to pięćdziesiąt psów i siedemdzięsiąt kotów - mówi Andrzej Olszewski, wiceprezes Fundacji „Pod Psią Gwiazdą”.

Maciej Pawłowski

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • W Kłodzku powstaje schronisko dla bezdomnych zwierząt

    2015-03-26 13:38:42

    Maciej Pawłowski

    Burmistrz Kłodzka Michał Piszko oraz poseł Monika Wielichowska podpisali akt erekcyjny dotyczący budowy schroniska dla bezdomnych zwierząt.

  • 2015-03-26 17:32:28

    gość: ~Kacper

    Pan burmistrz ma kota w głowie, stąd poparcie dla inicjatywy debilek z animals. Nie dziwi że obstawił się ciemnotą i ćpunami skoro sam należy do tzw ,,elyty,, niczym Jozin z Bazin.

  • 2015-03-26 19:07:58

    gość: ~mark

    i znowu Moniczka nieudaczniczka ze swoim tępym baranem tworzą kolejne wydarzenie schronisko dla zwierząt bo dla ludzi wszystko zrobione np S8 SG czas skończyć z tym żałosnym duetem

  • 2015-03-26 19:44:39

    gość: ~aktywny wyborca

    "czas skończyć z tym żałosnym duetem" - masz na myśli zabójczy, zaraźliwy śmiech, czy trująco-penetrujący pierd w kościele? Co niby można zrobić takim ludziom, poza spontanicznym pokazaniem tyłka i wygłoszeniem oświadczenia że nie jesteśmy zainteresowani ich obecnością w życiu publicznym? Myślę, że Demokracja powinna iść w kierunku tej bezpośredniości, gdzie obywatele mieliby prawo fizycznego osądu nad sprawującymi władzę, poprzez wyroki: publicznej chłosty, obrzucenia zbukiem, szczucia psami, głodzenia, banicji, kastracji, powieszenia itd. itp. A chwilowo jesteśmy zdani na Wolę Boską w kwestii zmiennego losu i liczenie na wypadek z cegłą lub suszarką w łazience :)

  • 2015-03-30 13:55:59

    gość: ~zaskroniec

    Żenujące jest "wmurowywanie" aktu erekcyjnego w przypadku "inwestycji" za 1 mln zł, jeszcze bardziej żenujący jest udział burmistrza i posłanki w tak żałosnym wydarzeniu....

    Jaki burmistrz takie inwestycje!

  • 2015-04-01 09:13:01

    gość: ~aga

    Wreszcie! Schronisko dla zwierząt na tym terenie jest bardzo potrzebne! Super!!!

  • 2015-04-08 19:57:45

    gość: ~oKo

    A kiedy pierwszy kamień pod duży zakład pracy w Kłodzku? Inwestycje dające ludziom godziwą pracę? Oj przepraszam za te pytania, za parę miesięcy wybory więc zapytam o coś na miarę tej pary z PO, kiedy nowa trawa w parku strażackim? Kiedy nowe linie na parkingu koło twierdzy?

  • 2015-06-04 17:11:51

    gość: ~mariusz m

    ostatnio dodany post

    wreszcie normalni i empatyczni ludzie brawo panie PISZKO i pani WIELICHOWSKA ktoś jeszcze myśli o zwierzaczkach żal mi tych co są na nie schronisku zgorzkniale ludziki w głowie oprócz miejsca na mózg nic nie ma