Express-Miejski.pl

Targi „Infotour i turystyka rowerowa” w Hradcu Kralovym

Targi turystyczne w 2013 roku fot.: UMWD

Powiat kłodzki na targach turystycznych w Hradcu Kralovym w Czechach. Rozdawano foldery z atrakcjami turystycznymi w trzech językach.

Powiat zaproszono w ramach współpracy z czeskimi stowarzyszeniami „Branka”, „Orlickie Góry i Podorlicko”. Imprezę zorganizowano po raz szesnasty.

- Powiat kłodzki współpracuje z trzema partnerami, których łączy wspólny projekt. Na targach oferowaliśmy foldery z atrakcjami turystycznymi i historycznymi ziemi kłodzkiej w trzech językach: polskim, angielskim i czeskim. Na terenie powiatu jest ponad sto miejsc, którymi możemy się pochwalić – mówi Renata Gajek – Bogusza, kierowniczka działu promocji w kłodzkim starostwie.

Na targach oprócz powiat kłodzkiego była reprezentacja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD), Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, region Karkonosze, gmina Bardo, Podziemne Miasto Osówka oraz Park Miniatur w Kowarach.

- Dwa lata wcześniej na targach hasłem przewodnim była turystyka rowerowa. Prezentowano wówczas wiele atrakcji np. przejażdżki trasami rowerowymi, był spływ pontonowy czy odpoczynek w spa – powiedziano nam w dziale promocji UMWD.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA