Express-Miejski.pl

Pierwsze kroki ku obwodnicy Kłodzka

Pomiary rozpoczęte. Właściwa budowa rozpocznie się w listopadzie fot.: klodzko.pl

Trwają prace nad dokumentacją obwodnicy Kłodzka - informuje burmistrz miasta Michał Piszko, który wraz z poseł Moniką Wielichowską wizytował teren.

Obecnie na kłodzkim poligonie pracuje grupa geodetów i geologów. Ci pierwsi sprawdzają teren, a następnie stworzą dokładną mapę terenu, co powinni zakończyć w ciągu trzech miesięcy. Z kolei ci drudzy mają do wykonania około dwustu odwiertów, póki co udało się zrobić ponad trzydzieści z nich. Pomiary rozpoczęły się również w okolicach wylotu na Polanicę Zdrój.

Zgodnie z ustaleniami, budowa obwodnicy powinna ruszyć w listopadzie br. Zwycięzca przetargu, czyli Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor oraz Trakt z Górek Szczukowskich ma na wykonanie zadania 30 miesięcy.

mp

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pierwsze kroki ku obwodnicy Kłodzka

  2015-03-16 17:23:50

  mp

  Trwają prace nad dokumentacją obwodnicy Kłodzka - informuje burmistrz miasta Michał Piszko, który wraz z poseł Moniką Wielichowską wizytował teren.

 • 2015-03-16 20:09:26

  gość: ~mark

  baju baju będzie Moniczka w raju zdobyta nowa umiejętność - Moniczka geodetka heh czyli w tym roku nic nie zrobią bo od listopada do marca jest okres zimowy , czuję że z obwodnicą będzie jak z SG i S8 no obym się mylił

 • 2015-03-16 22:53:45

  gość: ~ale jaja

  Piszko Kiedy się oksaże , że tak wyda nakaz przerwania budowy i wypowie umoę w sprawdza czy nie wycinają drzew na szlaku przyszłej obwodnicy. Jak się okaże , że nadaje się do wizytacji , ale w ce


  Piszko sprawdza czy nie wycinają drzew na szlaku przyszłej obwodnicy. Kiedy to stwierdzi, wypowie umowę wykonawcy, bo nie może być tak, aby budować i równocześnie wycinać.

 • 2015-03-16 23:00:10

  gość: ~ale jaja

  Piszko sprawdza czy nie wycinają drzew na szlaku przyszłej obwodnicy. Kiedy to stwierdzi wypowie umowę wykonawcy, bo nie może być tak , aby budować i równocześnie wycinać.

 • 2015-03-16 23:11:45

  gość: ~ale jaja

  ostatnio dodany post

  Piszko sprawdza czy nie wycinają drzew na szlaku przyszłej obwodnicy. Kiedy to stwierdzi wypowie umowę wykonawcy, bo nie może być tak, aby budować i równocześnie wycinać. Chrzest bojowy przeszedł na Owczej Górze, to daje mu mandat do dalszych kroków. Niech żyje .. niech żyje niezastąpiony , niezachodzące słońce, promień wskazujący drogę do świetlanej przyszłości nas wszystkich małych i dużym mieszkańców Kłodzka .

REKLAMA


REKLAMA