Express-Miejski.pl

Mikołajki na Czarnej Górze

Czarna Góra na start fot.: czarnagora.pl

W sobotę, 6 grudnia sezon narciarski zainauguruje ośrodek Czarna Góra w Siennej. Z tej okazji przygotowano dla narciarzy szereg atrakcji.

- W tym roku ruszamy wyjątkowo szybko i z dobrymi warunkami narciarskimi. Trasy są przygotowane, a uzupełnieniem jest piękny, biały krajobraz - mówi Bartosz Haczkiewicz z Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra w Siennej. Stacja jest naśnieżana przez całą dobę, a ponadto zaczął prószyć pierwszy śnieg. Także warunki i pogoda do szusowania są idealne.

Skoro Mikołajki to i prezenty. Dla przyjezdnych czeka całodniowy karnet (7h) za symboliczną złotówkę. Ponadto ci, którzy zdecydują się pozostać na Czarnej Górze i przenocują w Apartamentach Czarna Góra lub Hotelu Morawa w Starej Morawie, także w niedzielę, 7 grudnia pojeżdżą za złotówkę.

- Otwarcie sezonu to wspólne święto ośrodka i narciarzy, a co za tym idzie chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, aby skorzystali z naszej akcji - kontynuuje Haczkiewicz. Stacja na Czarnej Górze usprawniła w tym roku system naśnieżania, zakupiła dodatkowe armatki śnieżne czy poszerzyła ofertę o najdłuższą zjeżdżalnię grawitacyjną w Polsce. - Warto nas odwiedzić - kończy Bartosz Haczkiewicz.

Maciej Pawłowski

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA