Express-Miejski.pl

Lista kandydatów na radnych w gminie Lądek-Zdrój

zdjęcie ilustracyjne fot.: Express-Miejski.pl

W gminie Lądek-Zdrój aż 96 kandydatów ubiega się o stanowisko radnego gminy. Do rady dostanie się piętnastu z nich.

W gminie uprawnionych do głosowania jest ponad 7. tys osób. Urny zostaną rozstawione w sześciu lokalach. Dwie staną w lądeckiej szkole podstawowej nr 1, gdzie głosować będą zarówno ludzie z obwodu nr 1 jak i 2.

Okręg wyborczy nr 1 (6 kandydatów):

  • BODUCH Anna Beata (42 lata) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • SOSNA Janusz Henryk (54 lata) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • KRZYŚKÓW-INGLOT Ewa Barbara (55 lat) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • DUCH Anna (39 lat) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • MAZUREK Natalia (34 lata) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • GOS Sebastian Grzegorz (26 lat) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 2 (6 kandydatów):

  • BUSZ Janina Maria (63) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • ZAWADZKI Jan Antoni (57) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • TUR Gracjana Anna (31) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • WALENTYNOWICZ Sławomir Jacek (43) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • GAŁKA Marian Adolf (58) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • TOCH Roch Konrad (39) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 3 (6 kandydatów):

  • SAS Janusz Władysław (64) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • KOTLARZ Jolanta (44) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • KOROBIJ Czesław (57) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • TARASIŃSKA Beata Maria (49) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • WOJCZUK Mirosław Jan (57) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • GAIK Dariusz Sławomir (38) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 4 (7 kandydatów):

  • ADAMCZYK Jerzy Jan (60) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • JANUSZKIEWICZ Grzegorz (55) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • PIETKIEWICZ Adela Danuta (52) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • HONCZAR Beata Wiesława (42) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • WIERNUSZ Zbigniew Paweł (64) - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Wiernusza
  • MAZURKIEWICZ Krystyna Bogumiła (58) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • JAWOREK Zdzisław (63) -  Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 5 (6 kandydatów):

  • PASTUSZAK Tadeusz (65) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • RODYCZ Janusz Marian (68) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • NOWICKI Tomasz (36) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • RZEŹNIK Jacek Paweł (47) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • BEŁCZĄCKA Magdalena Barbara (38) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • SIERAKOWSKA-DAWIDOWICZ Karolina Patrycja (34) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój  

Okręg wyborczy nr 6 (8 kandydatów):

  • LEMAŃSKA Elżbieta (55) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • BAŁUCH Monika Maria (30) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • SINICA Kamila (30) - Komitet Wyborczy Wyborców "Nasza Gmina Lądek-Zdrój"
  • URBAŃCZYK Dorota Barbara (46) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • BORSUK Agata Stefania (49) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • TYLKOWSKA Justyna Urszula (41) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • KUBISIAK Kazimierz (65) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • SKOWRON Łukasz Andrzej (29) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 7 (7 kandydatów):

  • SZCZEŚNIAK Józef Maciej (56) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • PISKOROWSKA Teresa Kazimiera (66)  - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • ZAPOTOCZNA Danuta Anna (50) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • PAZDYK Leszek Zygmunt (57) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • MOROZ Brygida Joanna (51) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • KURDZIEL Tomasz Grzegorz (41) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • BABIAK Mirosław (48) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki 

Okręg wyborczy nr 8 (6 kandydatów):

  • CIAPUTA Bogusław Witold (60) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • NOWAK Teresa (60) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • SŁONECKA Monika (39) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • HAMERLIK Jerzy (64) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • BEDNAREK Małgorzata (53) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • STATKIEWICZ Wojciech Zygmunt (30) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój  

Okręg wyborczy nr 9 (6 kandydatów):

  • GODZIEJEWICZ Jerzy Robert (58) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • MILKE Paweł (61) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • PUZIO Zdzisław Andrzej (53) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • MAJEWSKI Janusz Wiesław (43) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • BODUCH Mirosława Maria (58) -  Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • DĘBSKI Robert Andrzej (50) -  Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki

Okręg wyborczy nr 10 (7 kandydatów):

  • JAWORSKA Dominika Zuzanna (20) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • WĘGIEL Bogumiła Krystyna (64) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • BUCZAK Jakub Jacek (26) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • PASZKOWSKA Ewa Irena (54) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • DOBRZYŃSKI Artur Mieczysław (58) - Komitet Wyborczy Wyborców Artura Dobrzyńskiego
  • SKROBOTUN Stanisław Lucjan (64) -  Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • ZATOKA Borysław Jan (38) -  Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki

Okręg wyborczy nr 11 (6 kandydatów):

  • STUŁA Tomasz Bronisław (40) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • BIEŃKOWSKA Anna Maria (34) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • SZTAFIŃSKI Stanisław (58) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • MIRONIAK Andrzej Kazimierz (59) -  Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • SZYMAŃSKA-SOROKO Marta (28) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki
  • SZMIDT Konrad Adam (41) - Komitet Wyborczy Wyborców Konrada Szmidta  

Okręg wyborczy nr 12 (7 kandydatów):

  • ZAPAŁA Regina (61) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • ŚLIWOWSKI Krzysztof (54) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • WIERTELAK Maria Klara (61) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • ŁĘTKOWSKA Agnieszka Marzena (42) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • ŁAGOWSKI Andrzej Krzysztof (40) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • MOSSAKOWSKA Aleksandra Lidia (48) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • BARAŃSKI Tomasz Janusz (25) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 13 (7 kandydatów):

  • OGÓREK Sabina Wioletta (22) - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • MRÓZ Łukasz Paweł (33) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • GADZIŃSKA Beata Ewa (47) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • URBAN Lidia (46) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • KULIŃSKI Józef Mikołaj (61) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • SZCZEPAŃSKA-JASTRZĄB Katarzyna Zofia (39) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • BOGUSŁAWSKA Elżbieta Anna (38) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 14 (7 kandydatów):

  • KONACHOWICZ Andrzej Jan (62) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  • ŚWIERCZYNA Anna (63) - Komitet Wyborczy Wyborców Razem
  • RYCAJ Ewelina Anna (35) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • WÓJTOWICZ Mirosława (48) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • KWAŚNA Alicja Paulina (22) - Komitet Wyborczy Wyborców Renaty Nowak
  • POLAŃSKA Monika Jolanta (42) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • JAWORSKI Henryk (68) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Okręg wyborczy nr 15 (4 kandydatów):

  • PODYMA Magdalena (38) - Komitet Wyborczy Wyborców Romana Kaczmarczyka
  • SOLARZ Beata Janina (45) - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
  • BUŁA Paweł Andrzej (40) - Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami Lądek-Zdrój
  • KRYSIŃSKA Dominika Marta (28) - Komitet Wyborczy Wyborców Borysława Zatoki  

Express-Miejski.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Lista kandydatów na radnych w gminie Lądek-Zdrój

    2017-12-06 00:36:15

    gość: ~fiku

    ostatnio dodany post

    Zdzisław Puzio to Pis? PO? SLD? a moze PSL?

REKLAMA


REKLAMA