Express-Miejski.pl

Skowroński i Kołt jak dwie lamy!

Skowroński pluje w twarz Kołtowi fot.: robertoflockslay

Michał Kołt i Ryszard Skowroński, kiedyś razem próbowali odsunąć od władzy Bogusława Szpytmę. Teraz są największymi wrogami i dosłownie plują sobie w twarz.

Obydwaj panowie spotkali się w Kłodzku, w jednej ze szkół podstawowych, gdzie zdaniem Michała Kołta, odbywało się spotkanie wyborcze zwolenników Bogusława Szpytmy. To właśnie wtedy doszło do incydentu, o którym mówi się w całym województwie. Po ostrej wymianie zdań między Skowrońskim a Kołtem, ten pierwszy nie wytrzymał i splunął w twarz swojemu byłemu koledze.
 
- Postanowiłem wybrać się na to spotkanie i posłuchać o czym będą tam rozmawiać. Wtedy po ostrej dyskusji podszedł do mnie Ryszard Skowroński i po prostu mnie opluł - opowiada Michał Kołt, pracownik Starostwa Powiatowego w Kłodzku - Uznałem, że całą sytuację idę zgłosić na policję, jednak przemyślałem to i stwierdziłem, że to nic nie pomoże. Postanowiłem wrócić do Skowrońskiego - dodaje Kołt.
 
Podirytowany urzędnik starosty Macieja Awiżenia, który tego dnia był na urlopie, wrócił do dyskusji z Ryszardem Skowrońskim i odwdzięczył się tym samym - Wróciłem i po kolejnej ostrej wymianie zdań zrewanżowałem się tym samym. Naplułem Skowrońskiemu w twarz - opisuje Michał Kołt.
 
Po licznych próbach nie udało nam się skontaktować z Ryszardem Skowrońskim. Natomiast wydaje się, że Michał Kołt zrozumiał swój błąd i zapowiada, że starosta wyciągnie konsekwencję z tego incydentu.
 
- Może rzeczywiście wcale nie powinno się to wydarzyć. Dlatego będę prosił szefa, by jak najszybciej wyciągnął jakieś konsekwencje co do mojej osoby - powiedział Michał Kołt - Jednak zaznaczam po raz kolejny, że uczestniczyłem tam jako osoba prywatna a nie urzędnik starostwa - dodaje.

Robert Krajewski

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Skowroński i Kołt jak dwie lamy!

  2014-08-29 16:13:32

  Robert Krajewski

  Michał Kołt i Ryszard Skowroński, kiedyś razem próbowali odsunąć od władzy Bogusława Szpytmę. Teraz są największymi wrogami i dosłownie plują sobie w twarz.

 • 2014-09-02 10:15:42

  gość: ~mieszkaniec Kłodzka

  opluli się na wzajem. Do Skowrońskiego tak naprawdę nikt się przyznać nie chce a Kołt jest urzędnikiem Starostwa, gdzie obowiązuje Kodeks Etyki .. i to dotyczy tez zachowania poza pracą....a tak w ogóle to swym zachowaniem obaj się skreslili z życia politycznego i nie tylko w naszym mieście

 • 2014-09-02 12:44:09

  gość: ~zza miedzy

  A cóż to "Słoniu" przerzucileś się z gry w 3 Karty na politykę ? Ruskie nie przyjeżdają to i kooperantów brak

 • 2015-06-02 10:36:18

  gość: ~Konsekwencje

  I co? ZA KARĘ AWANS? Taka z Ciebie osoba prywatna jak z papieża...

 • 2016-02-29 18:32:49

  gość: ~do konsekwencje

  Pan Kołt jest kierownikiem w UM Kłodzko. Burmistrzem jest p.Piszko.

 • 2016-03-03 18:05:22

  gość: ~ODPOWIADACZ

  ostatnio dodany post

  NIC NIE TRWA WIECZNIE A CZAS SZYBKO LECI , A MOŻE I PRZED CZASEM KTO URODZIŁ SIĘ POD PECHOWA GWIAZDĄ TEMU CAŁY CZAS WIATR W OCZY WIEJE I GDY SIĘ ZDAJE ŻE POKRĘTNY LOS I ZŁE MINĘŁO ŻE ZACZYNA SIĘ UKŁADAĆ TO NI Z TEGO NI Z OWEGO WRACA Z POWROTEM TA SAMA NIEDOLA ,BIEDA , ZAGUBIENIE , ROZTERKA ,BO
  TAKIE JEST PRZEZNACZENIE NAPISANE W GWIAZDACH

REKLAMA


REKLAMA