Express-Miejski.pl

Iskra słabnie

fot.: www.nysa.klodzko.pl

Do sezonu w Klasie Okręgowej Seniorów zespół Iskry przystąpi mocno osłabiony. Zabraknie nalpeszego strzelca drużyny z ubiegłego sezonu.

Drużynę opuścił pomocnik Tomasz Bąk oraz najlepszy strzelec zespołu, Kamil Matusik. Snajper w poprzednim sezonie strzelił 24 bramki i znalazł się tuż za pierwszą trójką w klasyfikacji strzelców wałbrzyskiej klasy okręgowej. Od przyszłego sezonu obydwaj piłkarze będą prezentować A Klasową Polonię Bystrzyca Kłodzka.

Wśród nowych graczy jest Krzysztof Konowalczyk (na zdjęciu z lewej). Ten zawodnik rundę wiosenną spędził w Ząbkowicach Śląskich, gdzie po sezonie podziękowano mu za grę. W ostatnim meczu towarzyskim zagrał Łukasz Kaczmarek, który ostatnio występował w Nysie Kłodzko. Piłkarz był już po słowie z włodarzami Odrodzenia Szalejów Dolny (A Klasa), ale w ostatniej chwili zmienił zdanie i teraz chce występować w Jaszkowej Dolnej.

W ramach spotkań towarzyskich Iskra przegrała 0:10 z FK Nachod, wygrała 7:2 z Zrzeszonymi Niwa po dwóch trefianiach Świgosta oraz jednej bamce Łątki, Horki, Konowalczyka, Szkodzińskieigo i Galińskiego, a Mateusz Juszczyk dał wygraną 1:0 w meczu z Piastem Nowa Ruda. W ostatnich dwóch testach Iskra pewnie i wysoko zwycięzyła Nysę Kłodzko (4:1) i Łomniczankę Starat Łomnica (5:0).

Na inauguracje ligi (15 sierpnia) podopieczni Grzegorza Łątki na własnym boisku zagrają ze Spartą Ziębice. Poczatek spotkania o godz. 17:00.

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA