Express-Miejski.pl

Czy powstanie sieć gazowa w Starym Wielisławiu?

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Rada sołecka wsi Stary Wielisław prosi mieszkańców o wypełnianie deklaracji w sprawie gazyfikacji sołectwa.

Zakład Gazowniczy w Wałbrzychu Rejon Kłodzko zbiera informacje, czy są osoby chętne i jakie byłoby przewidywane zużycie gazu w miejscowości Stary Wielisław. Dlatego mieszkańcy proszeni są o wypełnianie deklaracji, które są dostępne w wiejskich sklepach i bibliotece oraz u Marty Brogowskiej - sołtys wsi. 

Stary Wielisław na chwilę obecną nie posiada dostępu do sieci gazowej. Jednak ze względu na fakt, że w przyszłości dostęp do gazu może poprawić standard mieszkań oraz podnieść atrakcyjność miejscowości poruszono temat  wybudowania sieci gazowej. Jednak aby takie przedsięwzięcie było możliwe, niezbędna jest informacja o tym, jakie byłoby przewidywane zużycie gazu w Starym Wielisławiu.

Wypełnione deklaracje można oddawać tylko do końca kwietnia. Po tym terminie zebrane wpisy w ankietach zostaną przekazane do Zakładu Gazowniczego w Wałbrzychu Rejon Kłodzko.

- Jeżeli będzie zainteresowanie korzystaniem z sieci gazowej, zorganizujemy spotkanie z przedstawicielem zakładu gazowniczego celem przybliżenia informacji o możliwości wybudowania sieci gazowej i podłączeń do poszczególnych budynków w Starym Wielisławiu - komentuje Marta Brogowska, sołtys wsi Stary Wielisław.

naszwielislaw / Katarzyna Mendak

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Czy powstanie sieć gazowa w Starym Wielisławiu?

  2014-04-16 14:18:46

  naszwielislaw / Katarzyna Mend

  Rada sołecka wsi Stary Waliszów prosi mieszkańców o wypełnianie deklaracji w sprawie gazyfikacji sołectwa.

 • 2014-04-30 10:46:13

  gość: ~Paweł

  ostatnio dodany post

  Gaz by się przydał ułatwiło by to życie ludziom. W artykule jest mowa o Starym Wielisławiu a raz o Starym Waliszowie - taki mały błąd

REKLAMA


REKLAMA