Express-Miejski.pl

Okradziono 87-letnią staruszkę !

Policja poszukuje kobiety w wieku około 25 lat, która w Nowej Rudzie wykorzystując wiek i nieuwagę pokrzywdzonej podając się za inkasenta energii elektrycznej wdarła się do jej mieszkania i ją okradła.

Łupem 25 letniej kobiety, wzrost około 160 cm i szczupłej budowy ciała, padły oszczędności całego życia mężczyzny. Również wczoraj w Polanicy Zdroju młoda kobieta podająca się za pracownicę ZUS, pod pretekstem sprawdzenia zgodności numerów na banknotach, okradła 87-letnią kobietę.

Kłodzka Policja ostrzega przed wpuszczaniem do mieszkań osób obcych przedstawiających się jako pracownice administracji budynków, inkasentów i domokrążców oferujących różnego rodzaju artykuły czy osoby oferujące pomoc dla osób ubogich.

W przypadku osób podających się za pracowników różnych instytucji apeluje się o sprawdzenie w firmie, czy faktycznie te osoby są tam zatrudnione, a także sprawdzenie powodów ich wizyty. Pamiętajmy, że od osoby zatrudnionej w określonej instytucji mamy prawo domagać się okazania legitymacji ze zdjęciem.

Dave

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA