Express-Miejski.pl

Kłodzkie firmy wśród najlepszych

XVI edycja Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych fot.: Urząd Marszałkowski

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

6 lipca w Filharmonii Wrocławskiej przedstawiciele 46 dolnośląskich firm otrzymali Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze. Wśród nich znalazła się firma z Kłodzka, Szalejowa Górnego oraz Polanicy Zdrój.

Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w regionalnym biznesie. Przyznawane są raz w roku firmom, które spełaniają szereg warunków, m.in.:  mają dobre wyniki finansowe, inwestują, przestrzegają zasad uczciwej konkurencji, chronią środowisko, dbają o rozwój zawodowy pracowników oraz działają na rzecz lokalnych społeczności.

Głos rozstrzygający w sprawie przyznania certyfikatu ma kapituła, w skład której wchodzą wchodzą  samorządowcy, przedsiębiorcy i naukowcy, a której przewodniczy Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

W tym roku wśród laureatów firm średnich znalazła się firma z Kłodzka - Agencja Ochrony Osób i Mienia OptoScan spółka jawna Mirosław Bąk, Adam Czaplicki. W kategorii firmy duże uwzględniono Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A., której głównym przedmiotem działalności jest lecznistwo uzdrowiskowe i produkcja rozlewnicza wody mineralnej. W gronie laureatów jest także STOPLAST sp. z o.o. z Szalekowa Górnego, zajmująca się produkcją stolarki PCV oraz ślusarki aluminiowej.

leoni

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA