Express-Miejski.pl

Alkohol i narkotyki - kontrole policyjne

Alkohol i narkotyki fot.: www.pinger.pl

Ponad stu kierowców zostało przebadanych na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszystko w ramach policyjnych działań kontrolnych pod kryptonimem „Alkohol i Narkotyki”.

Głównym celem akcji było zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych powodowanych przez nietrzeźwych kierujących i osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.

W trakcie akcji policjanci przeprowadzili badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u 112 osób, a w tym 10 poddano dodatkowo badaniu na zawartości narkotyków w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę prowadzącą pojazd w stanie po użyciu alkoholu i 3 nietrzeźwych kierujących.

Policjanci kontrolowali także, czy kierowcy i pasażerowie zapinają pasy bezpieczeństwa a dzieci przewożone są w fotelikach. Ujawniono 10 przypadków nieskorzystania z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i 7 przez pasażerów.

Dave

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Alkohol i narkotyki - kontrole policyjne

  2010-06-14 21:14:44

  Dave

  Ponad stu kierowców zostało przebadanych na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszystko w ramach policyjnych działań kontrolnych pod kryptonimem „Alkohol i Narkotyki”.

 • 2010-06-15 10:35:11

  ddd

  a gdzie ta kontrola byla? zebym wiedzial ktoredy jezdzic :)

 • 2010-06-15 11:12:04

  gość: ~Kontrolować również pieszych

  a najlepiej zająć się Panem, który na ul. Grunwaldzkiej pod szylnem "artykuły kolekcjonerskie" sprzedaje "działki" i akcesoria do ich podawania - zgroza !

 • 2010-06-17 09:33:19

  gość: ~Buba

  ostatnio dodany post

  A czemu zajmować się Panem z ul Grunwaldzkiej ?? Przecież on sprzedaje kadzidełka z napisem NIE DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI..... więc?? Takie sklepy są praktycznie w każdym mieści i to nie do Pana pretensje i branie się za niego tylko za idiotów z rządu... Pozdrawiam :D

REKLAMA


REKLAMA