Express-Miejski.pl

Łzy w Kłodzku

Łzy w Kłodzku fot.: www.mmsilesia.pl

Niebawem kolejny widowisko muzyczne w Kłodzku. Podczas Open Summer Festiwal główną gwiazda będzie Anna Wyszkoni oraz jej zespól Łzy i legenda polskiego punkrocka, zespół Sedes.

Festiwal potrwa przez dwa dni na kłodzkiej twierdzy. W piątek (25.06.) od godz. 16:00 do godz. 18:00 odbędą się zawody rowerowe MTB, rozgrywane w kilku kategoriach wiekowych osobnych dla kobiet i mężczyzn.

Prawdziwe atrakcje czekają na mieszkańców i turystów w sobotę. Od godz. 10:00 odbędzie się ”Twierdza dla aktywnych”, a w niej tańce średniowieczne, pokazy mennicze, ceramiczne oraz kowalskie. Organizatorzy przewidzieli różne zabawy i konkursy dla dzieci z zakresu bractw rycerskich oraz paintball, przejażdżki quadami czy pokazy walk rycerskich.

Wieczorem na twierdzy kłodzkiej rozpocznie się rockbastion, gdzie wystąpią główne gwiazdy Open Summer Festiwalu. O godz. 18:00 zagra czeski zespół „Pro Radost”, o godz. 20:00 wystąpi najpierw Anna Wyszkoli w solowym koncie, a później zaśpiewa wspólnie z zespołem ŁZY. Na zakończenie (22:00) wystąpi legenda polskiego punkrocka, zespół Sedes.

Dave

3

Komentarze + skomentuj

REKLAMA