Express-Miejski.pl

XVI Dni Międzylesia

Ivan Komarenko - gwiazda wieczoru fot.: www.muzyka.onet.pl

Mieszkańcy i turyści zapraszani są w sobotę i niedzielę do Międzylesie, gdzie odbywają się XVI Dni Międzylesia. W niedzielę gwiazdą wieczoru będzie występ Ivana Komarenko.

Od sobotnich godzin rannych na dziedzińcu zamku odbędzie się giełda staroci. O godz. 11:00 odbędą się zawody rowerowe "UPHILL CUP 2010" na trasie Międzylesie - Jodłów - Rynek. O godz. 15:00 zaplanowano festiwal kulinarny "VI Grillowanie Pod Trójmorskim Wierchem" - konkurs grillowania, występy zespołów ludowych - "CYRANECZKI" z Gorzanowa, "WILCZANIE" z Wilkanowa, "DŁUGOPOLANIE" z Długopola Górnego, "RÓŻA" z Różanki oraz turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza i Turniej Wbijania gwoździa. Wszystkie atrakcje odbędą się na polu biwakowym w Międzylesiu. O godz. 19:00 wystąpi zespół romski "MRODO DZIWEŁ" z Bystrzycy Kłodzkiej.

W niedzielę o godz. 9:00 na stawie koło Szklarni odbędą się zawody wędkarskie. W niedzielnym programie odbędzie się także mecz piłki nożnej "Dudki kontra reszta świata" na stadionie im. A. Skowrona oraz teatr dla dzieci i sztuka "O Ignacym, który nie lubił szkoły. Gwiazdą XVI Dni Międzylesia będzie występ Iwana Komarenko (na zdjęciu), znany z piosenki „Czarne oczy”. Początek koncertu o godz. 19:00 na polu biwakowym.

Dave

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA